Ish zv.ministri shkruan për anën e panjohur të Rike Roçit: Ka një buzëqeshje mishele feminiliteti, lule që rritet në acar (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:52 21-06-2016

Rike Roçi, tifozja e shumëkomentuar e kuqezinjve nuk është thjesht një vajzë e bukur. Ish zëvendësministri i Mbrojtjes Dritan Hila, tejet aktiv në rrjtet sociale dhe gjithçfarë publikohet online na tregon anën tjetër të Rikes që në fakt vetë ajo e ka shfaqur në një video-skype me gazetaren Rudina Xhunga në emisionin “Dritare”.

“Rike Roçi ka një buzëqeshje që është mishele feminiliteti dhe naiviteti. Por është edhe një vajzë inteligjente dhe e këndshme ta dëgjosh në rrëfimin e saj. Është nga ai lloj luleje që rritet nën acarin e klimës se akullt mashkullore që fryn në Shqipëri. Dhe vetëm kur shkojne jashtë, ne themi: Wow, sa te bukura janë”!, shkruan Dritan Hila.

Për më shumë ndiqni intervistën e shkurtër!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02387809753418
array(1) { ["section"]=> string(131) "ish-zv-ministri-shkruan-per-anen-e-panjohur-te-rike-rocit-ka-nje-buzeqeshje-mishele-feminiliteti-lule-qe-rritet-ne-acar-video-44148" }