Ish-zv.ministrja e Jashtme Edith Harxhi e pranon: Faleminderit PD-së së Gjirokastrës time që më propozoi për deputete

Publikuar tek: aktualitet, më 13:01 27-07-2020 Ish-zv.ministrja e Jashtme Edith Harxhi e pranon: Faleminderit PD-së së Gjirokastrës time që më propozoi për deputete Edith Harxhi

Ish-zv.ministrja e Jashtme Edith Harxhi ka pranuar që është propozuar nga PD në Gjirokastër si kandidate për deputete në zgjedhjet e ardhshme parlamentare të 2021-it.

Përmes një shënimi në rrjete sociale, Harxhi ka falenderuar të gjithë ata që e kanë propozuar dhe shpreh mirënjohje për këtë vlerësim.

“Një falenderim publik dhe të ndjerë për Degën e PD-së së qytetit të rrënjëve te mia, Gjirokastrës, që më ka propozuar për deputete të PD, për zgjedhjet parlamentare 2021. I falenderoj me mirënjohje për këtë vlerësim. Fituesit e vërtetë në këto 30 vite janë demokratët e Shqiperisë”, shkruan ajo.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E akuzuan për abuzim me fondet e Universitetit, mjekja stomatologe që konkuron për DEKANE: BALTOSËSIT janë sekt i rrezikshëm, maskarenj e dallaverexhinj (DEKLARATA E PLOTË)
Digjet makina në Elbasan, dyshimet e para »
Article Logic
Execution time: 0.010711908340454
array(1) { ["section"]=> string(123) "ish-zv-ministrja-e-jashtme-edith-harxhi-e-pranon-faleminderit-pd-se-se-gjirokastres-time-qe-me-propozoi-per-deputete-215124" }