Ish-zyrtari që e kapi dekriminalizimi dhunohet brutalisht me sende të forta

Publikuar tek: aktualitet, më 22:24 22-02-2017 Ish-zyrtari që e kapi dekriminalizimi dhunohet brutalisht me sende të forta Foto ilustruese

Një ish-zyrtar vendor i Njësisë Administrave Sukth në Durrës është rrahur brutalisht nga një person ditën e sotme.

Policia-e-DurresitAi është Albret D. Ish-zyrtar i njësisë Sukth, i cili është dorëhequr për shkak të ligjit të dekriminalizimit, pasi kishte të shkuar kriminale.

Albert D. 38 vjeç është dërguar në spital në gjendje të rëndë, pasi është rrahur nga shtetasi V.L. 33 vjeç pas një konflikti banal mes tyre.

NJOFTIMI I POLICISE

Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Durrës filluan proçedimin penal dhe po punojnë për kapjen e shtetasit: V. K. 33 vjeç, banues në Sukth, Durrës

Më datë 22.02.2017, rreth orës 14:00, në Sukth, Durrës,  pas një konflikti për motive të dobëta, ka goditur shtetasin A.D. 38 vjeç,  banues në Sukth. I dëmtuari ndodhet nën kujdesin e mjekëve,  jashtë rrezikut për jetën.

Materialet I kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme për veprën penale “Plagosja e lehtë me dashje” parashikuar në nenin 89  të Kodit Penal.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Banorët e Zharrëzës po bëjnë diçka të pabesueshme sonte vonë (FOTO)
Edi Rama emëron Lulzim Rafunën këshilltar për tatime dhe doganë »
Article Logic
Execution time: 0.012232065200806
array(1) { ["section"]=> string(81) "ish-zyrtari-qe-e-kapi-dekriminalizimi-dhunohet-brutalisht-me-sende-te-forta-69627" }