Ishin 18 vjeç 50 vjet më parë dhe bënë histori në Forcat e Armatosura, zv.ministri pozon plot krenari

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:45 06-11-2017 Ishin 18 vjeç 50 vjet më parë dhe bënë histori në Forcat e Armatosura, zv.ministri pozon plot krenari

Një foto që emeton vërtet shumë pozitivitet e meriton mirënjohje për vajzat dhe gratë e Forcave të Armatosura Shqiptare që tashmë kanë shkruar historinë e tyre të suksesit.

“Ato ishin nga 18 vjeç 50 vjet më parë. Bënë historinë në FA. Femrat e para të kursit për oficere. Historitë e suksesit nuk fillojne nga zero”, shkruan zv.ministri i Mbrojtjes Petro Koçi ndërsa pozon krenar mes tyre.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023550987243652
array(1) { ["section"]=> string(106) "ishin-18-vjec-50-vjet-me-pare-dhe-bene-histori-ne-forcat-e-armatosura-zv-ministri-pozon-plot-krenari-98521" }