Ishin duke shëtitur, humbin dy turistë belgë në Vlorë

Publikuar tek: aktualitet, më 08:23 19-04-2019 Ishin duke shëtitur, humbin dy turistë belgë në Vlorë

Dy turistë belgë kanë humbur që qytetin e Vlorës mbrëmjen e djeshme.

Dy turistë belgë ka humbur në malet mes Llogarasë dhe Dhërmiut teksa ishin duke shëtitur në fshatin Ilias.

Policia e këtij qyteti është vënë në kërkim të dy turistëve të cilët janë rreth moshës 55 vjeç.

Edhe mëngjesin e  sotëm vijojnë kërkimet nga forcat e Policisë të cilët janë përqendruar më shumë në zonën malore Çikëlljaz.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023241996765137
array(1) { ["section"]=> string(59) "ishin-duke-shetitur-humbin-dy-turiste-belge-ne-vlore-161006" }