Ishit kurioz të shihnit Gashin me fustan? Hidhini një sy klipit të ri (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:53 17-09-2020 Ishit kurioz të shihnit Gashin me fustan? Hidhini një sy klipit të ri (VIDEO) Gashi

Gashi gjithmonë është konsideruar si një artist guximtar. Megjithatë askush nuk e mendonte se do arrinte deri aty sa të shfaqej me fustan.

Më në fund ai ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor, të titulluar “Don’t kill me”, pjesë e albumit të ri “1984”. Vëmendjen e mori look-u i reperit, i cili shfaqet me paruke dhe fustan.

Ditën e sotme ai na tregoi nëpërmjet një postimi në Instagram se ideja e tij për t'u shfaqur me fustan në klip nuk i ka pëlqyer kompanisë që do e ndihmonte nga ana ekonomike.

Reperi tregoi se kjo kompani hoqi dorë nga marrëveshja, sepse nuk pranonin që të punonin me një burrë që vishet me fustan.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011631965637207
array(1) { ["section"]=> string(81) "ishit-kurioz-te-shihnit-gashin-me-fustan-hidhini-nje-sy-klipit-te-ri-video-220757" }