Ishte 4 vjet ministër i Bujqësisë, reagon Panariti: Një masakër strukturore që do të paralizojë fermerët

Publikuar tek: politike, më 18:11 28-08-2017 Ishte 4 vjet ministër i Bujqësisë, reagon Panariti: Një masakër strukturore që do të paralizojë fermerët

Edmond Panariti që në këto 4 vite mbajti postin e ministrit të Bujqësisë, do të zëvendësohet nga Niko Peleshi.

Pas këtij lajmi ka ardhur reagimi i Edmond Panaritit. Nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale, Panariti shkruan se pas ristrukturimit të drejtorive në këtë dikaster, ajo është një ministri pa gjymtyrë dhe pa vizion.

Më tej Edmond Panariti shton se kjo strukture e re e Ministrisë së Bujqësisë do të sjellë dëme të rënda dhe do të paralizojë fermerët shqiptar.

Më poshtë statusi i plotë i Edmond Panaritit:

Capture2.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010503053665161
array(1) { ["section"]=> string(108) "ishte-4-vjet-minister-i-bujqesise-reagon-panariti-nje-masaker-strukturore-qe-do-te-paralizoje-fermeret-90448" }