Ishte dënuar me 8 muaj burg për ndërtim të paligjshëm në Ksamil, kapet 53-vjeçari

Publikuar tek: aktualitet, më 09:03 30-06-2015 Ishte dënuar me 8 muaj burg për ndërtim të paligjshëm në Ksamil, kapet 53-vjeçari Foto ilustruese

Një 53 vjeçar ka rënë në pranga të policisë pasi ishte shpallur në kërkim  për ndërtim të paligjshëm.Policia ka arrestuar shteasin Foti Doda, banues në fshatin Ksamil.Arrestimi i tij u krye pranë një lokali në Ksamil pasi ky shtetas ka ndërtuar një ndërtesë buzë detit të Ksamilit në mënyrë të paligjshme pasi toka rezulton pronë publike. Ky shtetas është shpallur në kërkim që prej datës 10.02.2015 dhe është dënuar me 8-muaj burg.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksidentoi 36-vjeçarin, arrestohet drejtuesi i mjetit
Plagosje me armë pranë ish-Kombinatit, autorët largohen »
Article Logic
Execution time: 0.012239933013916
array(1) { ["section"]=> string(86) "ishte-denuar-me-8-muaj-burg-per-ndertim-te-paligjshem-ne-ksamil-kapet-53-vjecari-14961" }