Ishte kthyer në “tmerrin” e Athinës, arrestohet 25-vjeçari shqiptar, autori i 10 vjedhjeve (FOTO-VIDEO)

Publikuar tek: rajon, më 09:46 19-01-2021 Ishte kthyer në “tmerrin” e Athinës, arrestohet 25-vjeçari shqiptar, autori i 10 vjedhjeve (FOTO-VIDEO)

Një 25 vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet për një sërë vjedhjesh.

Shqiptari ishte kthyer në makth të qytetarëve në Athinë, ai futej në dyqane dhe qetësisht vidhte gjithçka qe gjinte.

Mediat greke bëjnë me dije se 25-vjeçari është arrestuar disa herë për vjedhje, por që asnjëherë nuk kishte bërë burg.

Në videon e mëposhtme shihet se si i riu futet në një dyqan ku nuk shihet askush dhe me qetësi merr një laptop që ndodhet aty dhe më pas largohet duke vrapuar.

Mediat vendase raportojnë se deri më tani policia ka zbardhur 10 vjedhje që janë bërë nga personi në fjalë.

Sakaq, policia vijon punën nëse ka marrë pjesë dhe në ngjarje të tjera.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Me oriz dhe fara luledielli, shqiptari krijon portretin e Joe Biden (FOTO)
U arrestuan ditën e djeshme, zbulohet shuma marramendëse e dëmit që zyrtarët e Bashkisë së Ulqinit i kanë shkaktuar buxhetit »
Article Logic
Execution time: 0.013399124145508
array(1) { ["section"]=> string(104) "ishte-kthyer-ne-tmerrin-e-athines-arrestohet-25-vjecari-shqiptar-autori-i-10-vjedhjeve-foto-video-235544" }