Ishte kundër Partizanit, tifozët e kuq mbyllin faqen e njohur sportive në Facebook

Publikuar tek: sport, më 21:55 04-11-2016 Ishte kundër Partizanit, tifozët e kuq mbyllin faqen e njohur sportive në Facebook

Tifozët e Partizanit janë treguar të pamëshirshëm në çdo aspekt për të mbrojtur interesat e klubit që përfaqësojnë. Së fundmi ata kanë bërë një gjest tjetër për të treguar dashurinë për skuadrën e tyre.

Tifozët e Partizanit mbyllin faqen “Superliga Shqiptare” në facebook , për ata kjo faqe ka qenë e njëanshme dukshëm në favor të Skënderbeut dhe për këtë gjë ata kanë bërë të mundur mbylljen e faqes. “Shpresojmë mos të na rikthehet me kjo faqe”, kanë deklaruar tifozët e Partizanit, pasi kanë bërë të gjitha “procedurat”.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007612943649292
array(1) { ["section"]=> string(87) "ishte-kunder-partizanit-tifozet-e-kuq-mbyllin-faqen-e-njohur-sportive-ne-facebook-58452" }