Ishte në lëvizje, përfshihet nga flakët makina tek 'rruga e Durrësit'

Publikuar tek: aktualitet, më 17:35 01-08-2020 Ishte në lëvizje, përfshihet nga flakët makina tek 'rruga e Durrësit' Ilustruese

Një automjet është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në rrugën e ‘Durrësit’, Tiranë.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:25, ndërsa mjeti ka qenë në ecje në momentin kur është përfshirë nga flakët.

Dyshohet se makina ka marrë flakë për shkak të një defekti teknik. Sakaq, nuk dihet ende nëse ka persona të lënduar.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Informacion paraprak:

Më datë 01.08.2020, rreth orës 16:25, në rrugën e "Durrësit", si pasojë e një difekti teknik në pjesën e motorrit, ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtues K.SH., ku ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009505033493042
array(1) { ["section"]=> string(73) "ishte-ne-levizje-perfshihet-nga-flaket-makina-tek-rruga-e-durresit-215742" }