Ishte nisur drejt Shqipërisë, këngëtari Albano Carrisi merr lajmin e hidhur dhe kthehet pas

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:46 10-12-2019 Ishte nisur drejt Shqipërisë, këngëtari Albano Carrisi merr lajmin e hidhur dhe kthehet pas Kengetari i njohur italian Albano Carrisi

Këngëtari i njohur italian Al Bano ka anuluar ardhjen e tij në Shqipëri pasi mori lajmin e hidhur që kishte humbur mamanë e tij.

Nëna e Albano Carrisit, Iolando Otino ka ndërruar jetë në moshën 96 vjeçare në Cellino të San Marcos.

Për Albanon ajo ishte njeriu më I dashur dhe personi që e mbështeti më shumë në fillesat e karrierës së tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076038837432861
array(1) { ["section"]=> string(97) "ishte-nisur-drejt-shqiperise-kengetari-albano-carrisi-merr-lajmin-e-hidhur-dhe-kthehet-pas-189026" }