Ishte parkuar pranë banesës, digjet ‘Range Roveri’ në Elbasan (DYSHIMET E PARA)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:06 14-11-2019 Ishte parkuar pranë banesës, digjet ‘Range Roveri’ në Elbasan (DYSHIMET E PARA) Foto ilustruese

Digjet një makinë e tipit “Range Rover” në Elbasan, raporton Newsbomb.al.

Mësohet se automjeti ishte në pronësi të shtetasit me iniciale M.A. dhe ishte i parkuar pranë banesës.

Nga informacionet paraprake, raportohet se makina është djegur pjesërisht, ndërsa dyshohet se zjarri ka qenë aksidental.

Sakaq, policia ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018842935562134
array(1) { ["section"]=> string(81) "ishte-parkuar-prane-baneses-digjet-range-roveri-ne-elbasan-dyshimet-e-para-185840" }