Ishte pjesë e Big Brother, Rike Roçi sot në skenë si AKTORE

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:09 04-02-2019 Ishte pjesë e Big Brother, Rike Roçi sot në skenë si AKTORE

Edhe pse kanë kaluar disa vite nga pjesëmarrja e saj në Big Brother, Rike Roçi mbetet një ndër vajzat më të komentuara të showbizz-it shqiptar.

Rike komentohet më së shumti për fotot e saj provokuese dhe për jetën private.

Por ish banorja e Big Brother  së fundmi po relizon ëndrrën e saj të aktrimit.

Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo nëpërmjet një postimi në Instagram.

Ajo kohë më parë deklaroi se kishte nisur studimet për aktrim pasi ishte përzgjedhur nga akademitë më prestigjioze në Itali.


Screenshot_5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0044829845428467
array(1) { ["section"]=> string(65) "ishte-pjese-e-big-brother-rike-roci-sot-ne-skene-si-aktore-151471" }