Ishte shpallur në kërkim, arrestohet 30-vjeçari i rrezikshëm nga Fushë-Kruja

Publikuar tek: aktualitet, më 09:09 23-02-2021 Ishte shpallur në kërkim, arrestohet 30-vjeçari i rrezikshëm nga Fushë-Kruja Foto ilustruese

Policia ka arrestuar një 30-vjeçar nga Fushë-Kruja, pasi ishte shpallur në kërkim.

Gjykata e Krujës i ka dhënë masën arrest me burg për veprat penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve” dhe “Mbajtja pa leje e armëve shpërthyese dhe municionit”.

Njoftimi i plotë i policisë:

Durrës

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Krujë, në vijim të punës për kapjen e personave në kërkim dhe vënien e tyre para përgjegjësisë penale, ndaluan shtetasin G. Ç., 30 vjeç, banues në Fushë Krujë, pasi Gjykata e Shkallës së Parë Krujë i ka caktuar masën e sigurisë “Arrest në burg”, për veprat penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve” dhe “Mbajtja pa leje e armëve shpërthyese dhe municionit”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mbante lokalin hapur pas ‘orës policore’, e pëson pronari në Durrës, gjobitet me 10 milion lekë
Humbi jetën në aksident, zbulohet kush është 22-vjeçari nga Laçi (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.012979984283447
array(1) { ["section"]=> string(82) "ishte-shpallur-ne-kerkim-arrestohet-30-vjecari-i-rrezikshem-nga-fushe-kruja-239875" }