‘Ishte shumë e shpifur’, Kiara Tito flet për puthjen e parë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:43 20-09-2019 ‘Ishte shumë e shpifur’, Kiara Tito flet për puthjen e parë

Moderatorja Kiara Tito ka hapur një kanal të sajin në youtube dhe në videon e parë i është përgjigjur pyetjeve të fansave.

"Kur ke puthur për herë të parë", ishte një ndër pyetjet e fansave, ndërsa moderatorja është përgjigjur në mënyrë të sinqertë.

Mirëpo ndryshe nga sa e prisnim, Kiara ka treguar se puthja e parë nuk ishte e bukur siç e përshkruajnë të tjerët.

"Kur kam qenë 13 vjeç e kam dhënë puthjen e parë dhe ishte shumë e shpifur. Mendova se do ishte si në filma, por ishte krejt e kundërta", tha ajo.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029688835144043
array(1) { ["section"]=> string(63) "ishte-shume-e-shpifur-kiara-tito-flet-per-puthjen-e-pare-179169" }