Ishte zhdukur prej disa ditësh, 18 vjeçari gjendet i vrarë në pyll

Publikuar tek: bota, më 05:59 04-05-2019 Ishte zhdukur prej disa ditësh, 18 vjeçari gjendet i vrarë në pyll Foto ilustruese

Një 18-vjeçar është gjetur i vrarë në pyll, pak ditë pasi ishte shpallur i humbur nga familjarët.

19 vjeçari Alex Davies ishte larguar nga shtëpia e tij në Skelmersdale, në Britani ditën e hënë.

Policia nisi hetim për vrasje pasi trupi i tij u gjet në Parbold Hill në West Lancashire.

'Kjo është një vrasje vërtet tronditëse e një të riu dhe ngushëllimet e mia shkojnë për familjen dhe miqtë e tij në këtë periudhë shumë të trishtuar për ta', tha dedektivi, Geoff Hurs.

I riu punonte si asistent shitjesh në Home Bargains në Skelmersdale, në Britani.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01094913482666
array(1) { ["section"]=> string(72) "ishte-zhdukur-prej-disa-ditesh-18-vjecari-gjendet-i-vrare-ne-pyll-162876" }