Ishulli i Sazanit

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:38 09-08-2015 Ishulli i Sazanit

Këta turistë janë duke vizituar me anije ishullin e Sazanit, i hapur së fundmi për turistët.  Pasi kanë zbritur ata kanë parë çdo pjesë të tij me kërshëri të madhe. Ishulli është me të vërtetë një nga pjesët më të paeksploruara të Shqipërisë, për shkak së në kohën e diktaturës ai shërbente si vend i magazinimit të armëve dhe për stërvitje të ushtrisë, duke mos lejuar asnjë shqiptar të afrohej. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012238025665283
array(1) { ["section"]=> string(23) "ishulli-i-sazanit-18038" }