ISIS merr peng dhe vret 20 persona, reagon qeveria

Publikuar tek: bota, më 09:28 02-07-2016 ISIS merr peng dhe vret 20 persona, reagon qeveria

Pas marrjes peng të 20 personave dhe më pas vresjes së tyre nga ISIS në Bangladesh ka reaguar edhe qeveria.

Mësohet se 20 personat e marrë peng janë vrarë dhe 6 nga autorët janë vrarë, ndërkohë një tjetër është arrestuar.

ISIS mori peng 20 persona diten e djeshme dhe më pas i asgjesoi ata në një kafe në Dhaka.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I moshuari jep frymën e fundit mbi prostitutën, por ajo heq shumë për t’u shqitur, mjekët mblidhen për t'i dhënë një mendje (VIDEO)
Kairo, gjendet trupi i studentit italian, u torturua për vdekje »
Article Logic
Execution time: 0.011315822601318
array(1) { ["section"]=> string(55) "isis-merr-peng-dhe-vret-20-persona-reagon-qeveria-45274" }