ISIS merr përgjegjësinë e sulmit në Moskë

Publikuar tek: bota, më 14:53 19-08-2016 ISIS merr përgjegjësinë e sulmit në Moskë

ISIS ka pranuar duke marrë përgjegjësinë e sulmit tërrorist në Moskë ku si pasojë humbi jetën një polic.

Atentatorët e sulmit u vranë pas sulmit ndërkohë që përpiqeshin të iknin në një autostradë në Balashika.

Gjatë ndjekjes u plagosën edhe dy policë, por të dy janë jashtë rrezikut për jetën.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010102033615112
array(1) { ["section"]=> string(47) "isis-merr-pergjegjesine-e-sulmit-ne-moske-50247" }