ISIS publikon listën: Do sulmojmë Ambasadën Ruse në Tiranë dhe tre të tjera

Publikuar tek: barometri, më 08:26 22-12-2016 ISIS publikon listën: Do sulmojmë Ambasadën Ruse në Tiranë dhe tre të tjera

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073659420013428
array(1) { ["section"]=> string(80) "isis-publikon-listen-do-sulmojme-ambasaden-ruse-ne-tirane-dhe-tre-te-tjera-63393" }