ISIS tenton të djegë fëmijët në një kafaz

Publikuar tek: bota, më 12:33 16-02-2015 ISIS tenton të djegë fëmijët në një kafaz

Një foto e postuar në Twitter tregon fëmijët e mbledhur dhe të mbyllur në një kafaz, ndërkohë që dikush mban afër tyre një pishtar të ndezur.

Burimi i fotos nuk është verifikuar ende  por fëmijët kanë  veshur të njëjtat kostume portokalli  si viktimat e mëparshme të ekzekutuar sipas  metodave të tmerrshme të ISIS.

Jo më larg se mbrëmë grupi terrorist i ISIS ekzekutoi 21 egjiptianë të krishtere dhe publikoi videon me pamjet makabre.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087029933929443
array(1) { ["section"]=> string(46) "isis-tenton-te-djege-femijet-ne-nje-kafaz-3504" }