Islami i lexoni e-mailin e Ramës ministrave: Ju quan turkoshakë e arrogant, mohojeni këtu

Publikuar tek: politike, më 19:47 10-09-2015 Islami i lexoni e-mailin e Ramës ministrave: Ju quan turkoshakë e arrogant, mohojeni këtu

E-maili i kryeministrit Rama drejtuar ministrave të tij, i publikuar nga Neësbomb.al, është bërë sërish temë diskutimi në seancën e sotme plenare. Deputeti i Partisë Demokratike, Kastriot Islami ka thënë se Rama është tallur me ministrat, i ka ofenduar duke i quajtur “arrogantë” dhe “turkoshakë”.

“Mohojeni. Përse nuk e kundërshtoni këtu”, iu ka thënë Islami ministrave. Deputeti i PD-së ka përsëritur sërish thirrjen për testin e drogës, që duhet të kryhet nga të gjithë zyrtarët e lartë, si pjesë e platformës së dekriminalizimit e propozuar nga Partia Demokratike.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama niset në Gjermani pas seancës, Balla: Ndryshoi axhendën
Zbardhen SMS-të midis Gjok Calit dhe ministrit Saimir Tahiri »
Article Logic
Execution time: 0.0067830085754395
array(1) { ["section"]=> string(93) "islami-i-lexoni-e-mailin-e-rames-ministrave-ju-quan-turkoshake-e-arrogant-mohojeni-ketu-20485" }