Isli Islami qan në transmetim të drejtpërdrejtë: Ja ç’ndodhi këtë mëngjes në “Wake Up”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:38 17-10-2016 Isli Islami qan në transmetim të drejtpërdrejtë: Ja ç’ndodhi këtë mëngjes në “Wake Up”

Moderatori i emisionit të mëngjesit “Wake Up” në Top Channel ka shpërthyer në lot gjatë transmetimit të drejtëpërdrejtë. Arsyeja? Një surprizë tejet emocionuese. Isli sot feston 30 vjetorin e tij të lindjes dhe stafi ka “infiltruar” të ëmën e moderatorit e cila telefonoi dhe e uroi “live”.

Kaq mjaftoi që Isli të përlotej përpara kolegut të tij Eno Popi dhe mijëra shikuesve.

Por nuk mbaroi me kaq. Në monitor, Islit iu shfaqën edhe motra e bashkëshorti i saj që jetojnë në SHtetet e Bashkuara të Amerikës.

Në fund s’kishte si të mungonte as torta e veçantë e Eno Popit me një qiri ku shprehu dëshirën.

Se çfarë dëshire ka patur moderatori ne nuk e dimë por kolegët thanë për gjithë publikun se ai është ende beqar.

Burimi: Anabel

asn1.jpg

an3.jpg

an4.jpg

an2.jpg

an5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01951789855957
array(1) { ["section"]=> string(89) "isli-islami-qan-ne-transmetim-te-drejtperdrejte-ja-c-ndodhi-kete-mengjes-ne-wake-up-56427" }