Ismail Morina tregon si e futi dronin në stadiumin e Beogradit (Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:27 10-07-2015

Ismail Morina, i njohur gjerësisht si Ballisti ka zbuluar detaje se si e futi dronin e famshëm në stadiumin e Beogradit gjatë ndeshjes Serbi-Shqipëri.

“Dronin e futa në stadium, nga ku isha i vendosur, por më nuk shihja mjaftueshëm”, ka thënë Ballisiti. Droni "Autochthonous" i cili kishte të pikturuar hartën e Shqipërisë Etnike si dhe portretet e Isa Boletinit dhe Ismail Qemalit, shkaktoi tensione që sipas palës serbe, sollën ndërprerjen e ndeshjes në minutën e '41 të pjesës së parë.

Morina e ka treguar të gjithë ngjarjen për emisionin SportNews në Supersport, që do të transmetohet i plotë të hënën në orën 22:00.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ja tre gjyqtarët që dhanë vendimin, Italia ka qenë deçisive në votën pro Shqipërisë, kundër Serbisë
Mërgim Mavraj: Ajo që merituam erdhi, më shijon më shumë si dhuratë në Ramazan »
Article Logic
Execution time: 0.01214599609375
array(1) { ["section"]=> string(74) "ismail-morina-tregon-si-e-futi-dronin-ne-stadiumin-e-beogradit-video-15833" }