Ismet Drishti tall Jolezën: Dëgjoni përgjigjet që i jep Koka e FRESSH (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:55 23-03-2016

Gazetari Ismet Drishti ka ndalur gjatë punimeve të Kongresit të Partisë Socialiste kryetaren e FRESSH Joleza Koka duke i drejtuar disa pyetje tallëse e ngacmuese.

Dëgjoni përgjigjet që jep e reja në krye të FRESSH-istëve lidhur me mënyrën e votimit të anëtarëve të Asamblesë.

Në fund Joleza i kujton gazetarit se ajo “mund të kishte qenë vajza e tij” dhe se ai “mund të tregohej pak më dashamirës”.

Sigurisht që edhe kjo video, ashtu sikurse çdo herë tjetër, kur protagoniste ka Kokën e FRESSH, është kthyer në virale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034117937088013
array(1) { ["section"]=> string(80) "ismet-drishti-tall-jolezen-degjoni-pergjigjet-qe-i-jep-koka-e-fressh-video-35818" }