ISSH, shtyhet afati i kompensimit të energjisë deri më 25 qershor

Publikuar tek: aktualitet, më 15:54 27-03-2015 ISSH, shtyhet afati i kompensimit të energjisë deri më 25 qershor

Instituti i Sigurimeve Shoqërore ka shtyrë afatin e kompensimit të energjisë për familjet që përfitojnë rimbursim.

Lajmin e ka bërë publik zv. Drejtori i Institutit të Sigurimeve Shoqërore Ali Emini, i cili deklaron se kompensimet e energjisë do të llogariten nga data 1 shkurt 2015 dhe se afati i fundit do të jetë 25 qershori i këtij viti. Emini shprehet se shtyrja e aplikimeve të kompensimit të energjisë është bërë me porosi të ministrit Erion Veliaj.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Finlanda shpall në kërkim shqiptarin e akuzuar për përdhunim e dhunë fizike
Nikolla: Pas një dekade kemi pajisur shkollat greke me tekste shkollore »
Article Logic
Execution time: 0.011918067932129
array(1) { ["section"]=> string(69) "issh-shtyhet-afati-i-kompensimit-te-energjise-deri-me-25-qershor-7132" }