Itali, arrestohen 2 shqiptarë me 23 kile drogë sintetike ketaminë

Publikuar tek: aktualitet, më 12:14 15-09-2015 Itali, arrestohen 2 shqiptarë me 23 kile drogë sintetike ketaminë

Dy shtetas shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë italiane gjatë një operacioni në qytetin e Veronas ku janë sekuestruar edhe 23 kg drogë sintetike e llojit ketaminë.

Sipas policisë italiane, dy shqiptarët Arjan Deliallisi dhe Blerim Domi, përkatësisht 41 dhe 39 vjeç, kanë shkuar në shtëpinë e tyre me dy automjete “Mercedes C200” dhe një ” BMW Seria 1”, me qëllim për të mbushur shishet me drogën e fortë të cilën e tresnin në formën e lëngut transparent. Në këtë moment mësohet se ka ndërhyrë policia italiane duke i arrestuar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vetëplagoset 21-vjeçarja pasi dhunohet nga bashkëjetuesi, policia arreston autorin
Vdekja e 16 vjeçares, babai: Vajza vdiq në klinikë private ku e çuan për të abortuar »
Article Logic
Execution time: 0.011857032775879
array(1) { ["section"]=> string(70) "itali-arrestohen-2-shqiptare-me-23-kile-droge-sintetike-ketamine-20822" }