Itali/ Dy vëllezër gjenden të vdekur në dhomën e hotelit

Publikuar tek: bota, më 20:59 29-09-2019 Itali/ Dy vëllezër gjenden të vdekur në dhomën e hotelit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një dhomë hoteli në Piazza Santa Maria Novella në Firence, ku dy vëllezër belgë të moshës 20 dhe 26 vjeç janë gjetur të vdekur. 

Ka qenë babai i djemëve që ia ka gjetur të vdekur në dhomën e hotelit.

Sipas mediave italiane, nga një ekzaminim i parë mbi trupat e dy vëllezërve nuk kishte shenja dhune.

Mdërkohë po punohet për sqarimin e vdekjes misterioze të dy vëllezërve.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01172399520874
array(1) { ["section"]=> string(62) "itali-dy-vellezer-gjenden-te-vdekur-ne-dhomen-e-hotelit-180228" }