Itali, gjarpri mbyt dhe gllabëron pronarin e tij

Publikuar tek: bota, më 15:28 07-04-2016 Itali, gjarpri mbyt dhe gllabëron pronarin e tij

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në qytetin e Lodit në Itali ku një gjarpër piton ka mbytur dhe më pas ka gllabëruar pronarin e tij.

Fabio Pace, 50 vjeç, mbrëmjen e djeshme është mbytur dhe më pas ka gllabëruar nga pitoni i tij rreth 10 metra.

Ai jetonte i vetëm në apartament pas divorcit me bashkëshorten. Divorc i cili kishte ardhur pikërisht prej gjarprit, që duket se burri e donte më shumë se gruan.Gjarpri të cilin Pace e mbante si kafshë shtëpiake është kapur në Kinë në mënyrë të paligjshme dhe është një ndër gjarpërinjt më të rrezikshëm.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01982307434082
array(1) { ["section"]=> string(53) "itali-gjarpri-mbyt-dhe-gllaberon-pronarin-e-tij-37074" }