Itali-Shqipëri, FSHF nis shitjen e biletave dhe vendos një kusht për të interesuarit

Publikuar tek: sport, më 12:16 02-03-2017 Itali-Shqipëri, FSHF nis shitjen e biletave dhe vendos një kusht për të interesuarit

FSHF njofton sot se ka nisur shitja e biletave për ndeshjen eleminatore të Kupës së Botës mes Italisë dhe Shqipërisë.

Ndeshja do të zhvillohet më 24 mars në stadiumin “Renzo Barbera” në Palermo dhe në dispozicion të tifozëve nga Shqipëria javë vendosur janë biletat tek sektori i tifozëve miq. Çmimi i një bilete është 12 euro dhe mund të blihet pranë ambienteve të FSHF-së në Tiranë.

Ky institucion njofton se çdo person që kërkon të blejë biletë për ndeshjen, duhet të jetë i pajisur me kartën e identitetit. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.042693138122559
array(1) { ["section"]=> string(89) "itali-shqiperi-fshf-nis-shitjen-e-biletave-dhe-vendos-nje-kusht-per-te-interesuarit-70493" }