Itali, tuniziani plagos me thikë 41 vjeçarin shqiptar

Publikuar tek: aktualitet, më 15:44 05-05-2015 Itali, tuniziani plagos me thikë 41 vjeçarin shqiptar

Tre shtetas tunizianë kanë sulmuar me thika 41 vjeçarin shqiptar Armando Kerra dhe shokun e tij italian në Valete të Torinos.

Armando Kerra, 41 vjeç mbeti i plagosur rëndë në kofshën e djathtë. Ai kishte humbur shumë gjak para se ndihma e shpejtë t’i bllokonte hemoragjinë dhe të transportohej në spitalin Maria Vittoria ku ndodhet aktualisht në gjendje të rëndë për jetën.

Pas kontrollit të policisë italiane, në banesën e shokut të Armando Kerrës, Antonio Forlino, janë gjetur lëndë të ndryshme narkotike dhe substance përzierse.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kurbin, transportonte me biçikletë armë zjarri, 42-vjeçari arrestohet në flagrancë
Mbillte kanabis në oborrin e shtëpisë, Policia arreston 72 vjeçarin »
Article Logic
Execution time: 0.013355016708374
array(1) { ["section"]=> string(58) "itali-tuniziani-plagos-me-thike-41-vjecarin-shqiptar-10426" }