'30 mjekë në Breshia', Italianët 'vërshojnë' me komente në profilin e Ramës: Meriton të jesh në krye të Komisionit Europian

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:36 30-03-2020 '30 mjekë në Breshia', Italianët 'vërshojnë' me komente në profilin e Ramës: Meriton të jesh në krye të Komisionit Europian

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një intervistë për median skytg24, në lidhje me dërgimin e 30 mjekëve shqiptarë në Breshia të Italisë, në ndihmë të popullit fqinj, në këtë luftë të ashpër kundër covid-19.

Ajo ç'ka vihet re është se në profilin e Ramës, ka pasur shumë komente pozitive dhe falenderuese nga italianët, për të dhe popullin shqiptar.

Capture0.PNG

Capture1.PNG

Mes shumë komenteve, bie në sy shënimi i një shtetasi italian, Valentino Ferrari, i cili shkruan: Unë kam një ëndërr, z.Edi Rama president i Komisionit Europian në 2024.  

Capture2_copy.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01167893409729
array(1) { ["section"]=> string(104) "italianet-vershojne-me-komente-ne-profilin-e-rames-meriton-te-jesh-ne-krye-te-komisionit-europian-200656" }