Iu dogj 'AUDI' me vlerë 200 mijë euro në Vlorë, pronari akuzon policinë: Më kërkuan 1000 euro për të gjetur autorin

Publikuar tek: aktualitet, më 16:02 15-08-2020 Iu dogj 'AUDI' me vlerë 200 mijë euro në Vlorë, pronari akuzon policinë: Më kërkuan 1000 euro për të gjetur autorin Pronari i makines dhe AUDI i djegur

Mesnatën e 21 korrikut në zonën e Lungomares në Vlorë i është vënë zjarri qëllimisht një automjeti luksoz "AUDI R8", vlera e të cilit në treg kapte shifrën e 200 mijë eurove.

Makina luksoze i përkiste një shqiptari nga Kërçova në Maqedonia e Veriut, por që punonte dhe banonte në Gjermani.

Edhe pse kanë kaluar disa ditë që nga ngjarja, policia nuk ka ende një të dyshuar, ndërsa pronari i makinës akuzon efektivët se i kanë kërkuar 1000 euro për të gjetur autorin e zjarrvënies.

"Kjo polici e korruptume, un Jam ai që me dogjen makinen audi ne Vlor , dhe kjo polici mkerkoi 1000 euro me gjet autorin...turp Te ken qe e kan katandis at Vend si mos me Zi", shkruan pronari.


zyberi-600x235.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0085659027099609
array(1) { ["section"]=> string(118) "iu-dogj-audi-me-vlere-200-mije-euro-ne-vlore-pronari-akuzon-policine-me-kerkuan-1000-euro-per-te-gjetur-autorin-217227" }