Iu gjet arsenal armësh në banesë, arrestohet një person në Tiranë

Publikuar tek: aktualitet, më 21:06 01-08-2015 Iu gjet arsenal armësh në banesë, arrestohet një person në Tiranë

Policia e Tiranës ka arrestuar shtetasin Ferdinand Ravolli me banim në Tiranë pasi gjatë kontrolli në shtëpinë e tij është zbuluar një sasi municionesh.

Sipas policisë Ravollit iu sekuestruan në shtëpinë e tij në rrugën "Qemal Stafa" 1421 fishekë, 6 krehra armësh të ndryshëm, 3 pranga policie, 1 busull, fitil zjarrpërcjellës dhe  një pllakë jeleku antiplumb.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E gjithë familja e përfshirë në trafikun e drogës, arrestohen prindërit, në kërkim 4 djemtë
Hysaj me fanellën e Napolit, në formacion kundër Nice-s »
Article Logic
Execution time: 0.011865854263306
array(1) { ["section"]=> string(70) "iu-gjet-arsenal-armesh-ne-banese-arrestohet-nje-person-ne-tirane-17517" }