Iva Aliko e tepron, a do ia heqë Facebook-u këtë foto për lakuriqësi?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:59 25-01-2017 Iva Aliko e tepron, a do ia heqë Facebook-u këtë foto për lakuriqësi?

Modelja Iva Aliko ka provokuar keq ndjekësit e saj në rrjetin social Facebook, me këtë foto thuajse nudo.

Të vetmet elemente që e censurojnë sado pak janë petalet e kuqe të trëndafilit dhe shkuma e shampoos në xhakuzi, shkruan Neësbomb.al.

Këngëtarja që u bë e famshme për deklaratat e saj se “ia kanë lypur dy politikanë shqiptarë”, shfaq në foton erotike gjoksin për të cilin këmbëngul se e ka natyral.

"Vetëm për bërjen e buzëve jam penduar", ka thënë ajo në një emision.

asd2r2rsdgdfhdfh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026431083679199
array(1) { ["section"]=> string(73) "iva-aliko-e-tepron-a-do-ia-heqe-facebook-u-kete-foto-per-lakuriqesi-66663" }