Iva Tiço, Aurela, Skerdi, Salsano Rrapi dhe vëllezërit korçarë ”çudisin" lagjien për 5 orë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:54 15-03-2016 Iva Tiço, Aurela, Skerdi, Salsano Rrapi dhe vëllezërit korçarë ”çudisin

Gazetarja Iva Tiço, këngëtarja Aurela Gaçe dhe bashkëshorti i saj Skerdi, aktori i humorit Salsano Rrapi, vëllezërit korçarë dhe miqtë e tyre më të mirë janë rehatuar në një ambient shtëpie natën e mbrëmshme ku janë argëtuar deri pas mesnate.

Me tavolinën boshatisur por të qeshur dhe plot energji. Kështu duken personazhet e njohur të ekranit dhe botës së spektaklit.

Fotografinë e ka shpërndarë mikesha e tyre Teuta e cila “spiunon” ndërkaq se grupi “çuditi lagjien për 5 orë”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092248916625977
array(1) { ["section"]=> string(91) "iva-tico-aurela-skerdi-salsano-rrapi-dhe-vellezerit-korcare-cudisin-lagjien-per-5-ore-35111" }