Ivanka Trump: Babai im s’është seksist, ai më punësoi

Publikuar tek: bota, më 19:59 06-09-2016 Ivanka Trump: Babai im s’është seksist, ai më punësoi

Vajza e kandidatit për president të SHBA-së, Donald Trump, Ivanka Trump,  ka dal në mbrojtje të babait të saj duke thënë se ai nuk është seksist.

Sipas saj, babai i saj nuk është fare seksist pasi që ai e ka punsuar atë.

"Nëse babai im do të ishte seksit atëherë unë nuk do isha një nga drejtueset e kompanisë dhe nuk do punoja në krah me vëllezërit e mi, por do punoja për ta. Pra, unë do punoja për vëllezërit e mi dhe mendoj që veprimet flasin më shumë se sa fjalët. Babai im ka 40 vjet histori të punësimit të grave”, ka thënë ajo.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas puthjes në buzë te “Fiksi”, gazetarja nxjerr gjoksin “live” pë të dhënë mesazhin e rëndësishëm (Video)
Grimcat e ajrit të ndotur janë gjetur brenda trurit të njeriut »
Article Logic
Execution time: 0.011224985122681
array(1) { ["section"]=> string(57) "ivanka-trump-babai-im-s-eshte-seksist-ai-me-punesoi-52113" }