Ivanka Trump magjepset pas kryeministrit kanadez, takimi mes tyre komentohet në gjithë botën (Foto)

Publikuar tek: bota, më 14:57 14-02-2017 Ivanka Trump magjepset pas kryeministrit kanadez, takimi mes tyre komentohet në gjithë botën (Foto)

Vajza e presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, Ivanka Trump bëri daljen e saj të parë në një mbledhje politike në Shtëpinë e Bardhë diten e djeshme ku u takua me kryeministrin e Kanadasë, Justin Trudeau për të diskutuar për task forcën e re për të ndihmuar përfshirjen e grave në biznes.

Ivanka dha opinionin e saj duke kontribuuar në mënyrë entuziaste në diskutimet e tryezës së rrumbullakët pasi Trudeau dhe gra sipërmarrëse morën pjesë në Shtëpinë e Bardhë.

“Jam i nderuar të jem këtu dhe t’ju dëgjoj të gjithëve ju që keni shërbyer si modelë për mua dhe për shumë lider biznesi në të dy vendet,” tha ai.

Por, ajo ç'ka ka tërhequr më shumë vëmendje dhe që është komentuar gjatë ka qenë shikimi i Ivankës kundrejt Trudeau. Mendiat ndërkombëtare shkruajnë se vajza e Trump është magjepsur pas kryeministrit kanadez.

ivanka.jpgivanka5.jpgivanka4.jpgivanka3.jpgivanka2.jpgivanka1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksidentohet autobusi me turistë, 33 të vdekur
Përplasen dy trenë në Luksemburg, një i vdekur dhe disa të plagosur »
Article Logic
Execution time: 0.011238098144531
array(1) { ["section"]=> string(102) "ivanka-trump-magjepset-pas-kryeministrit-kanadez-takimi-mes-tyre-komentohet-ne-gjithe-boten-foto-68685" }