Izolimi nga Covid-19, Mariana Kondi ka një mesazh të rëndësishëm për të gjithë ju që jeni në karantinë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:26 05-04-2020 Izolimi nga Covid-19, Mariana Kondi ka një mesazh të rëndësishëm për të gjithë ju që jeni në karantinë Mariana

Aktorja e njohur e humorit, Mariana Kondi ka ndarë një mesazh tejet domethënës lidhur me situatën në të cilën është përfshirë vendi prej pandemisë Covid-19.

Përmes një postimi në ‘Instagram’, Kondi thotë se gjithçka që duhet të bëjnë njerëzit në karantinë është të luten dhe ta shfrytëzojnë kohën në shtëpi për të shëruar shpirtin e tyre.

Ndërkaq ajo shton se njerëzit duhet përqendrohen tek e mira, kujdesen për veten, të luten për infermierët, doktorët dhe të gjithë ata që po luftojnë me këtë situatë.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010547876358032
array(1) { ["section"]=> string(108) "izolimi-nga-covid-19-mariana-kondi-ka-nje-mesazh-te-rendesishem-per-te-gjithe-ju-qe-jeni-ne-karantine-201398" }