Izrael-Shqipëri, dalin formacionet zyrtare

Publikuar tek: sport, më 19:43 14-10-2018 Izrael-Shqipëri, dalin formacionet zyrtare

Publikohen formacionet zyrtare për përballjen e sotme mes Izraelit dhe Shqipërisë.

Kombëtaret do të ndeshen sot në orën 20:45 në stadiumin “Turner” të qytetit  Be'er Sheva. Ndeshja është e vefshme për Ligën e Kombeve, Liga C, Grupi 1.

Formacionet:

Izrael (4-4-2): Harush; Dasa, Tibi, Yeini, Taëatha; Peretz, Kayal, Natcho, Ben Harush; Hemed, Dabbur

Shqipëri (3-5-2): Strakosha; Hysaj, Xhimshiti, Mavraj; Basha, Uzuni, Memushaj, Xhaka, Binaku; Grezda, Balaj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010447978973389
array(1) { ["section"]=> string(48) "izrael-shqiperi-dalin-formacionet-zyrtare-137814" }