Izraeli pagoi dy hotele në Tiranë, si ndryshoi në fund plani

Publikuar tek: sport, më 13:00 15-11-2016 Izraeli pagoi dy hotele në Tiranë, si ndryshoi në fund plani

Federata Izraelite e Futbollit ka paguar dy hotele në Tiranë gjatë dy ditëve që ekipi i futbollit qëndroi në kryeqytetin shqiptar.

Mësohet se fillimisht ishte planifikuar që ekipi izraelit të akomodohej në hotel “Sheraton” aty ku ishin rezervuar të gjitha dhomat për futbollistët dhe stafin. Por në fund plani i Izraelit ka ndryshuar dhe ekipi u akomodua në hotel “Plaza” në qendër të kryeqytetit.

Federata izrealite ka paguar të gjitha dhomat që kishte zënë paraprakisht në “Sheraton” dhe më pas ka paguar edhe dhomat te “Plaza”.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.098401069641113
array(1) { ["section"]=> string(65) "izraeli-pagoi-dy-hotele-ne-tirane-si-ndryshoi-ne-fund-plani-59582" }