Ja çfarë bëjnë personazhet pas kamerave, Albana Osmani dhe Olti Curri

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:40 27-04-2015 Ja çfarë bëjnë personazhet pas kamerave, Albana Osmani dhe Olti Curri Olti Curri, Albana Osmani

Koha e klipeve dhe publiciteti janë një pushim i shkurtër për moderatorët dhe protagonistët e televizioneve, hapësirë të cilën ata e shfrytëzojnë për të bërë gjërat që u pëlqejnë si në rastin e Oltit dhe Albanës të cilët  kanë zgjedhur këtë kohë për të bërë “selfie”.

Vetë Olti e konfirmon një gjë të tillë, pasi kur ka postuar e ka ndarë foton e realizuar gjatë pushimit e ka shoqëruar edhe me një koment: “Kur jepen klipet”.

Olti është komentuesi i programit Big Brother Fan Club me moderatore Albana Osmanin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025174856185913
array(1) { ["section"]=> string(73) "ja-cfare-bejne-personazhet-pas-kamerave-albana-osmani-dhe-olti-curri-9790" }