Ja çfarë bën ky vogëlush kur i ndërpresin kercimin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:04 27-08-2016

Video-ja e një vogëlushi teksa kërcen po përhapet me shpejtësi në rrjetet sociale për shkak të reagimit të tij pasi i ndërpresin kërcimin duke i ulur muzikën.

Vogëlushit nga Utah i Shteteve të Bashkuara të Amerikës nuk i pëlqen kur mamaja i ndërpret kërcimin duke i ulur zërin e muzikës në makinë dhe menjëherë e ngre atë.

Video është filmuar dhe shpërndarë nga vetë nëna e cila thotë se kur fëmijët duan diçka është e vështirë që t’ua ndalosh dhe këtë e dinë më mirë të gjithë prindërit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071020126342773
array(1) { ["section"]=> string(56) "ja-cfare-ben-ky-vogelush-kur-i-nderpresin-kercimin-51006" }