Ja çfarë bën shqiptari me rastin e 103 vjetorit të Pavarësisë në SHBA (Video)

Publikuar tek: bota, më 21:32 29-11-2015

Një shqiptar i lindur dhe rritur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka gjetur një mënyrë të veçantë për të festuar 103 vjetorin e Pavarësisë në oborrin e shtëpisë së tij në SHBA.

“Adiratik Gjonbalaj ka gjyrosur oborrin e shtepisë me një flamur gjigand kuq e zi, duke i dhuruar kështu atdhut tonë dhe kombit një urim të veçantë. Me punën dhe përkushtimin e tijë Adriatiku po dëshmon shpiertin atdhedashes dhe virtyt të larta Kombetare që e karekterizojn personalitetin e ketij malësori të rritur në megrim”, shkruhet në mesazhin e përhapur në rrjetet sociale. Ndiqni videon e këtij realizimi madhështor.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0048341751098633
array(1) { ["section"]=> string(81) "ja-cfare-ben-shqiptari-me-rastin-e-103-vjetorit-te-pavaresise-ne-shba-video-26562" }