Ja çfarë e ‘tremb’ Ermalin tek Enca (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:29 24-11-2015

A video posted by Enca (@encahaxhia) on

Enca Haxhia ka qenë e ftuara e rradhës në emisionin “6 ditë pa Ermalin”, që pritet të transmetohet në fundjavë në Digitalb.

Por, në videon e shpërndarë nga Enca në Instagram, duket se Ermal Mamaqi ‘frikësohet’ nga një aset i këngëtares. Është pikërisht gjoksi i Encës që ‘tremb’ Ermalin kur i afrohet asaj, siç shihet edhe nga kjo video.

“Pati kërkesa shumë specifike. Ne u kënaqëm shumë. Besoj se dhe ju do ja kaloni mirë me ne”, shkruan këngëtarja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032490015029907
array(1) { ["section"]=> string(45) "ja-cfare-e-tremb-ermalin-tek-enca-video-26197" }