Ja çfarë ka ndodhur me 15 të arrestuarit pas përfundimit të protestës

Publikuar tek: aktualitet, më 15:56 13-05-2017 Ja çfarë ka ndodhur me 15 të arrestuarit pas përfundimit të protestës

Gjatë protestës së sotme policia ka shoqëruar në komisariat më shumë se 15 persona me precedentë kriminal.

 Mes të  arrestuarve ka qenë edhe një shtetas amerikan i quajtur Jason Morrison.

Ndalimi i tyre është bërë në fillim të protestës por mësohet se menjëherë pasi ka mbaruar marshimi përgjatë Bulevardit Dëshmorët e Kombit të gjithë protestuesit e arrestuar janë liruar pasi janë marrë në pyetje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndërkohë që Bulevardi Dëshmorët e Kombit ziente, ja si dukej pjesa tjetër e qytetit dhe çfarë i bëri qytetarët të shpërthejnë në ulërima
“Plas sherri” për shikueshmërinë, televizionet informative nxjerrin të dhënat “sheshit” »
Article Logic
Execution time: 0.010934829711914
array(1) { ["section"]=> string(75) "ja-cfare-ka-ndodhur-me-15-te-arrestuarit-pas-perfundimit-te-protestes-78536" }