Ja çfarë kishte zgjedhur Arbana Osmani për të veshur në premierën e emisionit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:26 29-10-2016 Ja çfarë kishte zgjedhur Arbana Osmani për të veshur në premierën e emisionit

Mbrëmjen e sotme ka filluar emisioni më i ri në Top Channel në drejtimin e Arbana Osmanit, “Dua të të bëj të lumtur”.

Gjithnjë e kujdesshme dhe me shije, Arbana mban të veshur në premierën e emisionit një kostum të bardhë që e tregon atë shumë në formë.

Moderatorja ka preferuar një makiazh të lehtë, ndërsa flokët i mban të lëshuara.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019581079483032
array(1) { ["section"]=> string(83) "ja-cfare-kishte-zgjedhur-arbana-osmani-per-te-veshur-ne-premieren-e-emisionit-57803" }