Ja çfarë mendon e dashura e Orlando Bloom pas publikimit të fotove nudo

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:51 05-08-2016 Ja çfarë mendon e dashura e Orlando Bloom pas publikimit të fotove nudo

Orlando Bloom ndau me botën pjesët intime të tij më 3 gusht, dhe Katy Perry duket qartë që e do atë!

Ajo nuk ndihet vetëm e ndezur nga Orlando, por Katy gjithashtu nuk mund të lejojë të tallen për trupin e mashkullit të saj, pasi ai është “Shoku më i ngushtë i nxehtë” i saj ndonjëherë.

"Katy absolutisht e do atë, kur Orlando tregon trupin e tij lakuriq. Ajo nuk ndihet e turpëruar kur Orlando është një çikë  lakuriq.”

Një burim pranë çiftit thotë për HollyëoodLife.com ekskluzivisht: "Ajo ndjehet se Orlando është mashkulli më seksi me të cilin ajo ka qenë deri më tani dhe më i sigurt, jo vetëm për trupin e tij, por edhe për veten në përgjithësi."

"Katy ndihet me fat që ka gjetur një person kaq të balancuar dhe të gatshëm ti gjendet pranë emocionalisht”.

blll.jpg

or.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026474952697754
array(1) { ["section"]=> string(77) "ja-cfare-mendon-e-dashura-e-orlando-bloom-pas-publikimit-te-fotove-nudo-48841" }