Ja çfarë mënyre zgjedh për të përshëndetur fansat e saj Marina Vjollca

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:49 21-10-2016 Ja çfarë mënyre zgjedh për të përshëndetur fansat e saj Marina Vjollca

Marina Vjollca u ka uruar një ditë sa më të mbarë të gjithë ndjekësve të saj në Instagram. E ngjitur në katin më të lartë të ndërtesës me një pamje të mrekullueshme nga pas , Marina ka uruar fansat e saj.

 

Ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim moderatoren të veshur gjatë verës me, në këtë ditë vjeshte me shi ajo mban veshur një golf, pantallona dhe këpucë.

 marina_vjollca.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020725965499878
array(1) { ["section"]=> string(76) "ja-cfare-menyre-zgjedh-per-te-pershendetur-fansat-e-saj-marina-vjollca-56966" }